En iyi Bursada Psikolojik Danışmanlık

Psikolog Bursa

Bursa'da en iyi psikolog

Temenos Psikoloji, Jung’un terapötik mekanı metaforik olarak Eski Yunan Kentindeki kutsal alan anlamına gelen Temenos kelimesiyle betimlemesinden ilham alarak danışanlarına içeride olanın dışarıya sızmadığı dışarıda olanın içeriye giremediği korunaklı ve güvenli bir ortam sağlamayı amaçlamıştır. TEMENOS Psikoloji, alanında uzman ve başarılı Ruh Sağlığı Profesyonelleri ile kişinin yaşadığı duygusal, düşünme ve davranışsal işlevlerindeki eksikliklerinden kaynaklanan sorunlarını gidererek bireyin gelişmesi ve değişmesi konusunda psikoterapinin en güncel tedavi metodlarıyla çocuk, ergen yetişkin, çift ve ailelere hizmet vermektedir.

bursa psikolog öneri

Filial Terapi ile ebeveynlerin, seçilmiş oyuncakları kullanarak yapılandırılmış oyun üzerinden, yansıtıcı dinleme, çocuğun hislerini tanıma ve cevap verme, sınır koyma ve seçenek sunma gibi çocuk merkezli oyun terapisi temel becerilerini alanında eğitimli uzman bir terapist terapist eşliğinde öğrenmesidir. Filial Terapisinin Ebeveyn ve Çocuklarına Faydaları: Ebeveynler ile çocukları arasındaki iletişim boşluğuna köprü kurar. Ebeveynleri duygu dedektifi olarak kullanarak, duygusal rahatsızlığı olan çocukları iyileştirir. 10 haftalık eğitim programı, uygulama ve ev ödevlerinden oluşur.

Çocuk psikoloğu

Oyun Terapisi

Aile Danışmanı

aile terapisti

Deneyimsel Oyun Terapisi

Dinamik Psikoterapi

Hipnoz Psikoterapi

Nöropsikolojik Terapi

Psikoloji Merkezi Bursa

Fethiye Mah. Fazıl Sok. Saylık Plaza No:19 K:2 D:8 ( Eski Rentıp Binası Karşısı )

bursa psikolog seans ücretleri

Bir önceki yazımız olan En iyi Nilüfer Psikolog başlıklı makalemizde Nilüfer, Nilüfer Psikolog ve Psikolog hakkında bilgiler verilmektedir.

Puan
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 4 Average: 5]

Diğer Bloglar

Bursa Psikolog

Filial Terapi Nedir ?

Filial Terapi Nedir? Filial terapi, anne babaların çocuğun bilişsel ve fizyolojik yaşı olduğu kadar duygusal ve psikolojik gelişimine uygun ilişki kurma becerilerini öğrendiği çocuk ile

Genel

En Güvenilir Mudanya Psikolog Merkezi

Mudanya Psikolog   Mudanya psikolog olarak aile danışmanı veya çocuk-ergen psikoloğu arıyorsanız etkin bilimsel terapi uygulamalarıyla hizmet veren merkezimizden yüz yüze ya da online terapi

×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0531 662 3087 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?