En iyi Bursa Çocuk Psikoloğu

Bursa Psikolog

Hizmetler

Çocuk psikoloğu bursa

bursada psikolog önerisi

bursa aile psikologları

bursa aile terapisti tavsiye

bursa fsm bulvarı psikolog

bursa özlüce psikolog

Psikoloji Merkezi Bursa

Fethiye Mah. Fazıl Sok. Saylık Plaza No:19 K:2 D:8 ( Eski Rentıp Binası Karşısı )

Bursa'da en iyi psikolog

Temenos Psikoloji, Jung’un terapötik mekanı metaforik olarak Eski Yunan Kentindeki kutsal alan anlamına gelen Temenos kelimesiyle betimlemesinden ilham alarak danışanlarına içeride olanın dışarıya sızmadığı dışarıda olanın içeriye giremediği korunaklı ve güvenli bir ortam sağlamayı amaçlamıştır. TEMENOS Psikoloji, alanında uzman ve başarılı Ruh Sağlığı Profesyonelleri ile kişinin yaşadığı duygusal, düşünme ve davranışsal işlevlerindeki eksikliklerinden kaynaklanan sorunlarını gidererek bireyin gelişmesi ve değişmesi konusunda psikoterapinin en güncel tedavi metodlarıyla çocuk, ergen yetişkin, çift ve ailelere hizmet vermektedir.

TEMENOS Psikoloji olarak, psikolojik desteğe ihtiyacı olan çocuk, ergen, yetişkin çift ve ailelerin problemlerini tespit etmek, sorunlarına çözüm odaklı destek vermek, bilişsel içgörü, duygusal kabul ve davranışsal faktörlere bağlı sosyal etkileşim becerilerini geliştirme ve değiştirmeye yönelik etik ilke ve kurallara bağlı, uygun ekonomik koşullarda bireylerin ihtiyaçlarına yanıt vermektir.

Bursa ONLİNE TERAPİ

Bursa Psikoloji Merkezi

Bursa psikolog öneri

Bir önceki yazımız olan En iyi Bursa Psikolog - Temenos Psikoloji başlıklı makalemizde Bademli Psikolog, Bursa en iyi Psikolog Yorumları ve Bursa Kadın Psikolog hakkında bilgiler verilmektedir.

Puan
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 4 Average: 5]

Diğer Bloglar

Bursa Psikolog

Filial Terapi Nedir ?

Filial Terapi Nedir? Filial terapi, anne babaların çocuğun bilişsel ve fizyolojik yaşı olduğu kadar duygusal ve psikolojik gelişimine uygun ilişki kurma becerilerini öğrendiği çocuk ile

Genel

En Güvenilir Mudanya Psikolog Merkezi

Mudanya Psikolog   Mudanya psikolog olarak aile danışmanı veya çocuk-ergen psikoloğu arıyorsanız etkin bilimsel terapi uygulamalarıyla hizmet veren merkezimizden yüz yüze ya da online terapi

×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0531 662 3087 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?