En iyi Nilüfer Psikolog

Nilüfer Psikolog

Görükle Psikolog

Özlüce Psikolog

Bademli Psikolog

Fethiye Psikolog

Atabulvarı Psikolog

Nosab Psikolog

Psikoloji Merkezi Bursa

Fethiye Mah. Fazıl Sok. Saylık Plaza No:19 K:2 D:8 ( Eski Rentıp Binası Karşısı )

Bursa psikoloji Merkezi

Bireysel psikoterapi, terapist ile danışan ittifakına dayalı uyum bozuklukları ve akut duygusal krizlerde işlevselliğin iyileştirilmesi amacıyla mevcut problemlerin tanımlanması ve çözümler bulunması ile danışanın mevcut benlik savunmalarını destekleyen yöntemlerin kullanıldığı ya da danışanın bilinçdışı istek ve savunmalarının bilince getirilmesiyle anksiyete, depresyon, kişilik bozuklukları gibi psikolojik hastalıkların tedavisinde danışanın içgörü kazanmasını sağlayan yöntemlerin kullanıldığı yapılandırılmış bir süreçtir. Temenos Psikoloji, alanında uzman ekibiyle danışanın yaşam öyküsü ve yaşadığı problemlerin konuşulduğu değerlendirme seansları ile kişiye uygun psikoterapi yöntemleri ile Etik ilke ve kurallara bağlı danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bursa Klinik Psikolog

TEMENOS Psikoloji, alanında uzman ve başarılı Ruh Sağlığı Profesyonelleri ile kişinin yaşadığı duygusal, düşünme ve davranışsal işlevlerindeki eksikliklerinden kaynaklanan sorunlarını gidererek bireyin gelişmesi ve değişmesi konusunda psikoterapinin en güncel tedavi metodlarıyla çocuk, ergen yetişkin, çift ve ailelere hizmet vermektedir.

Bursa psikolog öneri

Bir önceki yazımız olan En iyi Bursa Çocuk Psikoloğu başlıklı makalemizde bursa çoçuk psikolog doktoru, bursa çocuk psikoloğu ve bursa ergen psikoloğu hakkında bilgiler verilmektedir.

Puan
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 3 Average: 5]

Diğer Bloglar

Bursa Psikolog

Filial Terapi Nedir ?

Filial Terapi Nedir? Filial terapi, anne babaların çocuğun bilişsel ve fizyolojik yaşı olduğu kadar duygusal ve psikolojik gelişimine uygun ilişki kurma becerilerini öğrendiği çocuk ile

Genel

En Güvenilir Mudanya Psikolog Merkezi

Mudanya Psikolog   Mudanya psikolog olarak aile danışmanı veya çocuk-ergen psikoloğu arıyorsanız etkin bilimsel terapi uygulamalarıyla hizmet veren merkezimizden yüz yüze ya da online terapi

×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0531 662 3087 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?