BURSA TEMENOS PSİKOLOJİ MERKEZİ

Psikolojik Sağlığınızı Önemsiyoruz.

Hemen bize ulaşın, randevunuzu oluşturalım!

Yeni bir ‘SEN‘ Mümkün.

Umut D.
Hayatımın en önemli keşfi. Kendim için daha iyi bir yatırım olamazdı.
teşekkürler!

Danışanlarımızdan Gelenler

“Büşra Hanım’a çok teşekkür ediyorum. 5 yaşındaki kızımın öfke problemleri nedeniyle bir arkadaşımın tavsiyesiyle ulaştım kendisine. Önce benimle ve babasıyla görüştü. Sonra kızımla görüştü. Aslında kızımın pek değişeceğine inanmıyordum ama ne olduysa haftalar sonunda kızım da biz de değiştik. Kızımın pek önemsemediğimiz, aile içinde hallettiğimiz yeme problemleri de düzeldi. Artık evimizdeki öfke sesleriyle değil kahkaha sesleriyle anılıyoruz. Uzun zaman sonra eskisi gibi dışarıda sosyalleşebiliyoruz. Büşra Hanım sayesinde kızımla ve eşimle ilişkim değişti ancak Büşra Hanım, bunu değişimi bizim sağladığımızı söylüyor.” 

Ferda R.

“Büşra Hanım’la üç hafta önce kız arkadaşımdan ayrıldığım için çalışmaya başladık.  Haftada bir defa düzenli görüşüyoruz. Sosyal yaşamımda bir değişiklik yok ancak eve gelip de başımı yastığa koyduğumda kendimi kötü hissediyordum. 3 haftadır sadece 50 dakika görüşüyoruz ancak etkisi 7/24 devam ediyor. Kendimi keşfetmeme yardım ettiği için kendisine minnettarım. Seanstan sonra başım çok ağrıyor ama yine de perşembeleri iple çekiyorum. Teşekkür ederim Büşra Hanım, iyi ki yolarımız kesişmiş.” 

Gökhan N.

” Büşra Hanım’a çok teşekkür ederim. 6 yaşındaki oğlumum okula uyum sorunları nedeniyle rehber öğretmeninin yönlendirmesiyle internetten ulaştım kendisine. Oğlumla oyun terapisine başladılar. Bu harika bir başlangıç oldu oğlum ve tabi ki bizim için. Her görüşme sonrasında eşim ve benimle yaptığı görüşmeler hem bize hem çocuklarımızla olan ilişkimize çok iyi geldi. Artık oğlumu ve kızımın duygusal ihtiyaçlarını da karşılamayı öğrendik. Hem çocuklarımıza hem kendimize şefkat göstermeyi öğrendik.”

Esra M.
danışan

“Pandemi boyunca 18 yaşındaki oğlum içine kapandı, asosyal oldu, sadece telefonla odasında vakit geçiriyordu ve dersleriyle ilgili kaygıları artmıştı. Aile dostumuzun tavsiyesi ile Büşra Hanım’a ulaştık. Benim yoğun çalışma saatlerimi ve oğlumun okul ve kurslarını engellemeyecek uygun bir randevu saati oluşturduk. Oğlum düzenli olarak haftalık seanslara devam  ediyor. Hem bizimle ilişkisi hem arkadaşlarıyla ilişkisi değişti. Oğlumun akademik ve sosyal değişimi bizi de mutlu ediyor. Büşra Hanım’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. “

Tolga S.
Puan
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Average: 0]
×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0531 662 3087 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?