Bursa Klinik Psikolog

0 +
Toplam Danışan
0 +
Aile ve Çift Danışan
0 +
Bireysel Danışan
0 +
Online Danışan
0 +
Toplam Seans Saati
0 +
Yıl Tecrübe
bursa-psikolog-gorukle-ozluce-bademli-balat

temenos psikoloji hakkında

TEMENOS Psikoloji, Jung’un terapötik mekanı metaforik olarak Eski Yunan Kentindeki kutsal alan anlamına gelen Temenos kelimesiyle betimlemesinden ilham alarak danışanlarına içeride olanın dışarıya sızmadığı dışarıda olanın içeriye giremediği korunaklı ve güvenli bir ortam sağlamayı amaçlamıştır. TEMENOS Psikoloji, alanında uzman ve başarılı Ruh Sağlığı Profesyonelleri ile kişinin yaşadığı duygusal, düşünme ve davranışsal işlevlerindeki eksikliklerinden kaynaklanan sorunlarını gidererek bireyin gelişmesi ve değişmesi konusunda psikoterapinin en güncel tedavi metodlarıyla çocuk, ergen yetişkin, çift ve ailelere hizmet vermektedir.

Misyonumuz

vizyonumuz

TEMENOS Psikoloji,  sunduğu iyileştirici ve koruyucu psikolojik tedavi hizmetleriyle uluslararası ölçeklere uygun, çağdaş, ulaşılabilir, güvenilir, yüksek kaliteli, birey odaklı, toplumun her kesimine psikolojik destek sağlayan,  danışan ve danışan yakınlarının memnuniyeti ile ilk tercih edilen lider bir ruh sağlığı kuruluşu olmaktır.

Bursa Klinik Psikolog

×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletişim kurmak için aşağıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0531 662 3087 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz ?