Bursa Temenos Psikoloji

Öncelikle, Temenos Psikoloji ekibinden randevu almak için psikoterapi seanslarında uygulanan teknikler ve çalışma alanları konusunda bilgi sahibi olmak son derecede önemlidir. Bu nedenle yaşadığınız problemlerle ilgili psikolojik destek almak istediğinizde tedavi süreciyle ilgili her an yüz yüze ve online görüşmeler için randevu tarihleri hakkında iletişim kurabilirsiniz. Son olarak, psikolojik tedavinin başlanacağı tarih ve seansların nasıl ilerleyeceği, konum bilgileri, seans ücretleri gibi konularda bilgi sahibi olabilmek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Psikoloji alanında eğitimli Temenos Psikoloji uzmanları, Bursa genelinde farklı yaş gruplarındaki danışanlarına hizmet vermektedir. Temenos Psikologları, konforlu ve hijyenik ofisinde yetişkin ve aile terapisi alanlarında çalışmaktadır. Sadece yetişkinlerle değil aynı zamanda  çocuk ve ergenlerle çalışan uzmanlar bulunmaktadır.

Bursa’da alanında deneyimli uzman psikolog kadrosuyla kişiye uygun psikoterapi tekniklerini uygulayan profesyonel bir kurumdur. Çocuk, ergen, yetişkin, anne-babaların ve ailelerin psikolojik sorunlara  etik ve bilimsel tekniklerle çözüm üretmektedir. Öte yandan Temenos Psikoloji Merkezi uzmanları, Klinik Psikolog unvanlarıyla psikoloji alanındaki güncel gelişmeleri takip etmektedir. Böylece psikoloji alanında yeni teknik ve uygulamaları tedavi sürecine yansıtmakta ve  Bursa halkına hizmet vermektedir.

Kurumumuzda çalışanlar, psikolojik ve ruhsal yardıma ihtiyaç duyan danışanlarına uygun psikolojik destek sağlamaktadır. Ayrıca aile ve grup terapileriyle uygun ücretle ve kısa sürede sonuçlar alabilecekleri hizmetler vermektedir. Bazen evli çiftlerin sorunlarını kendi başlarına çözmeleri mümkün olmamaktadır. Fakat profesyonel bir destek ile evlilikte ihtiyaç duyulan konular belirlenmektedir. Dolayısıyla ilişkide olumlu değişimler sağlanmaktadır.

Ofisimizde  Klinik Psikologlar tarafından düzenlenen bireysel ve grup terapileriyle bireyler ilişkileriyle ilgili zorlukların üstesinden gelebilmektedir. Bu hususta Temenos Psikoloji Merkezi uzmanları oldukça profesyonel, bilgili, pratik ve hızlı bir işleyişi hayata geçirmektedir. Temenos Psikoloji, Jung’un terapötik mekanı metaforik olarak Eski Yunan Kentindeki kutsal alan anlamına gelen Temenos kelimesiyle betimlemesinden ilham almıştır. Bu doğrultuda, danışanlarına içeride olanın dışarıya sızmadığı dışarıda olanın içeriye giremediği korunaklı ve güvenli bir ortam sağlamayı amaçlamıştır.

Özellikle alanında uzman ve başarılı Ruh Sağlığı Profesyonelleri ile kişinin yaşadığı duygusal, düşme ve davranışsal işlevlerindekiün eksikliklerinden kaynaklanan sorunlarını gidermek koşuluyla bireyin gelişmesi ve değişmesi konusunda psikoterapinin en güncel tedavi metotlarıyla çocuk, ergen yetişkin, çift ve ailelere hizmet vermektedir.

Nasıl Randevu Alırım?

 

Psikolog seçimi son derecede önemlidir. Ancak bu konuda doğru tercihleri yaparak, yeniden ruhsal olarak iyi oluşa kavuşmak mümkündür. Temenos Psikoloji, Bursa genelinde önde gelen ve adından söz ettiren psikologlardan oluşan kurumlardan bir tanesidir. Her şeyden önce Güncel, uluslararası ölçeklere uygun, çağdaş, ulaşılabilir, güvenilir, yüksek kaliteli çalışma sistemi benimsemiştir. Toplumun her kesimine psikolojik destek sağlayan, birey odaklı, danışan ve danışan yakınlarının memnuniyeti ile ilk tercih edilen lider bir ruh sağlığı uzmanlarından oluşan ekibiyle Temenos Psikoloji Merkezi; başta yetişkin, çocuk ve ergenler olmak üzere evli ve ilişki sorunları olan kişilerle, bireysel ve Grup Psikoterapileri uygulamaktadır. Buna bağlı olarak toplumun her kesimine uygun psikolojik destek sağlaması nedeniyle en çok tercih edilen Bursa’da hizmet veren psikolog olması göze çarpan konular arasında yer almaktadır.

Temenos Psikoloji Merkezi’nden randevu almanın en kolay yolu paylaşılan iletişim bilgilerini kullanarak sizin için en uygun gün ve saati belirlemektir.  Yoğun çalışma saatleri nedeniyle randevularınızın ileriki tarihlere ertelenmemesi için en kısa zamanda alanında deneyimli ve uzman Klinik Psikologlardan randevu talebinde bulunarak kendinizin ve ailenizin yaşam kalitesini artırabilirsiniz.

 

Seans Ücretleri

 

Uzman psikologlarımız, sunduğu kaliteli psikolojik danışmanlık hizmetini toplumun her kesimine ulaştırmaktadır. Üstelik, seans ücretleriyle de ulaşılabilir destek sağlayarak Bursa Halkı tarafından tercih edilen bir kurumdur.

Temenos Psikoloji Merkezi bünyesindeki psikologlar, uzmanlığı sırasında aldığı psikoterapi eğitimleri ve kazandığı deneyimleriyle, psikoterapi seanslarını yalnız yüksek sosyoekonomik düzeydeki bireylere ulaştırılan bir tedavi seçeneği olmaktan çıkarmıştır. Böylece psikolojik danışmanlık hizmetlerini daha geniş bir kitleye ulaştırmayı başarmıştır. Nitekim seans ücretleri ve uzmanlık alanları ile danışanlarıyla güvene dayalı bir ilişki kurmuştur.  Aynı şekilde, Bursa halkının gönlünde yer etmiş ve tercih edilen bir kurum olmuştur.

Temenos Psikoloji Uzmanlarının Destek Verdiği Bazı Çalışma Alanları

Uzman Ekibimiz