Genel

Bursa’nın En Çok Tavsiye Edilen & Uygun Fiyatlı Psikologları

Bursa’nın En Çok Tavsiye Edilen & Uygun Fiyatlı Psikologları

Bursa'nın en çok tavsiye edilen psikoloğu

Bursa Uygun Fiyatlı Psikolog

Bursa Uygun Fiyatlı Psikolog ile psikoloji alanında eğitimli Temenos Psikoloji uzmanları, Bursa genelinde farklı yaş gruplarındaki danışanlarına hizmet vermektedir. Temenos Psikoloji Merkezi Uzmanları konforlu ve hijyenik ofisinde yetişkin ve aile terapisi alanlarında çalışmaktadır. Sadece yetişkinlerle değil aynı zamanda  çocuk ve ergenlerle çalışan uzmanlar bulunmaktadır.

Temenos Psikoloji Merkezi alanında deneyimli uzman psikolog kadrosuyla kişiye uygun psikoterapi tekniklerini uygulayan profesyonel bir kurumdur. Çocuk, ergen, yetişkin, anne-babaların ve ailelerin psikolojik sorunlara  etik ve bilimsel tekniklerle çözüm üretmektedir. Öte yandan Temenos Psikoloji Merkezi uzmanları, Klinik Psikolog unvanlarıyla psikoloji alanındaki güncel gelişmeleri takip etmektedir. Böylece psikoloji alanında yeni teknik ve uygulamaları tedavi sürecine yansıtmakta ve  Bursa halkına hizmet vermektedir.

Temenos Psikoloji Merkezi çalışanları, psikolojik ve ruhsal yardıma ihtiyaç duyan danışanlarına uygun psikolojik destek vermektedir. Aynı zamanda aile ve grup terapileriyle uygun ücretle ve kısa sürede sonuçlar alabilecekleri hizmetler vermektedir. Bazen evli çiftlerin sorunlarını kendi başlarına çözmeleri mümkün olmamakta ve profesyonel bir desteğe ihtiyacı olmaktadır.

Temenos Psikoloji Merkezi’nde  Klinik Psikologlar tarafından düzenlenen bireysel ve grup terapileriyle bireyler ilişkileriyle ilgili zorlukların üstesinden gelebilmektedir. Bu hususta Temenos Psikoloji Merkezi uzmanları oldukça profesyonel, bilgili, pratik ve hızlı bir işleyişi hayata geçirmektedir.

Temenos Psikoloji Çalışma Alanları:

Temenos Psikoloji uzmanlarının destek verdiği bazı çalışma alanlarında  şunlardır:

 • depresyon
 • kaygı
 • korkular
 • kayıp ve yas süreci
 • kekemelik
 • bir tek
 • ebeveyn tutumları
 • uyum sorunları
 • öfke patlamaları
 • Sınav kaygısı
 • bağlanma bozuklukları
 • zorbalık
 • kariyer planlama
 • yalan söylemek/ gerçeği saptırma
 • Obsesif-Kompulsif Bozukluk (Takıntı)
 • Özgüven Problemleri
 • Akran/Kardeş Çatışması
 • Fiziksel/Duygusal İstismar
 • Travma Sonrası Stres Bozukluğu
 • panik bozukluklar
 • stres bozuklukları
 • somatoform bozukluklar
 • konversiyon bozukluklar
 • kişilik bozuklukları
 • anksiyete bozukluğu
 • duygu durum bozukluklar
 • internet ve oyun bağımlılığı
 • yeme bozuklukları

Temenos Psikoloji Çocuk Psikoloğu

Temenos Psikoloji Çocuk Psikoloğu

Bursa Uygun Fiyatlı Psikolog ile Psikolojik destek amacıyla uyguladığımız psikoterapi teknikleri sadece yetişkinlere özgü bir tedavi yöntemi değildir. Çocuk ve ergenlik döneminde sık gözlemlenen bazı davranışlar onların ruhsal sıkıntı yaşadığını gözler önüne serer.  Örneğin öfke patlamalarını içeren vurma, ısırma, tekme atma, ağlama nöbetleri bunlardan bazılardır. Bununla birlikte uyku terörü, anne baba ile birlikte uyuma gibi uyku bozuklukları psikolojik sorunlara örnektir.  Bu örnekleri uyum problemleri, parmak emme, enkoprezis (dışkı kaçırma), enürezis (alt ıslatma) olarak çoğaltabiliriz.

Yaşın büyümesiyle birlikte kronik depresyon, korkular, kendine güven sorunları ve kimlik bunalımı ortaya çıkmaktadır. Bunlara ek olarak sosyalleşme becerileri, içeri kapanıklılık, sebebi anlaşılamayan mide bulantıları ve baş ağrılarından şikayet ederler. Son olarak dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu ve akademik başarısını sekteye uğratan kaygı sorunları oluşur.  Tüm bunlar 0-18 yaş bireylerin mental ve ruhsal sıkıntılar yaşadığını gösteren belirtilerden sadece birkaçıdır.

Çocuk ve ergenlerin kişisel ya da aile ve akranlarını kapsayan çevresel faktörlerle ilişkili sıkıntılar yaşamaları mümkündür. Bursa’da faaliyet gösteren Temenos Psikoloji Merkezi Uzmanları, kliniğinde sadece yetişkinlere danışmanlık desteği vermemektedir. Aynı zamanda çocuk ve ergenlik döneminde olan danışanlarına yaşına ve problemine uygun psikoterapi yöntemleri uygulamaktadır. Bunlardan birkaçı deneyimsel ve çocuk merkezli oyun terapileri, bilişsel davranışçı terapi ve dışa vurumcu tekniklerdir. Bu yöntemler aracılığıyla çocuk ve ergen danışanlarının kaybettikleri güç, kontrol ve onurlarını yeniden kazanmaları sağlanmaktadır.

Çocuk Psikoloğu Ne Yapar?

Temenos Bursa psikologları, çocukların kendi duygusal ihtiyaçlarını ifade edebilecekleri yöntemler kullanmaktadır. Öncelikle sanat, kum ve hayal gücü oyuncakları  kullanılır. Her birinin özenle seçildiği oyun terapisi araçları ile yaratılan güvenli bir ortamda psikolojik iyileşme sağlanmaktadır. Çoğu zaman yetişkinlerde olduğu gibi çocuklar da zorlandıkları yaşantılarını ve duygulanımlarını kelimelerle ifade etmekte zorlanırlar. Oyun terapisi esnasında kullandığımız oyuncaklar ve oyunlar çocukların sorunlarını dışa vurmaları konusunda cesaretlendirir. Çocuk ve ergenin yaşına uygun belirlenen terapi yöntemi ile iç dünyalarında mücadele ettikleri travmatik ve stresli duygusal yüklerden arınması konusunda desteklenirler. Böylece yeniden ruhsal sağlığına kavuşurlar. Bursa Klinik Psikologları, çocuk ve ergenlerle yapılan görüşmelerde ebeveyn ile işbirliğini vurgulamaktadır. Aynı şekilde seansların düzenli ve tutarlı olarak ilerlemesi de çocukların daha hızlı sonuç almaya neden olmaktadır.

Temenos Psikoloji Merkezi’nden Nasıl Randevu Alırım?

Psikolog seçimi son derecede önemlidir. Ancak bu konuda doğru tercihleri yaparak, yeniden ruhsal olarak iyi oluşa kavuşmak mümkün olmaktadır. Temenos Psikoloji, Bursa genelinde önde gelen ve adından söz ettiren psikologlardan oluşan kurumlardan bir tanesidir. Her şeyden önce Güncel, uluslararası ölçeklere uygun, çağdaş, ulaşılabilir, güvenilir, yüksek kaliteli çalışma sistemi benimsemiştir. Toplumun her kesimine psikolojik destek sağlayan, birey odaklı, danışan ve danışan yakınlarının memnuniyeti ile Bursa’da ilk tercih edilen lider bir ruh sağlığı uzmanlarından oluşan ekibiyle Temenos Psikoloji Merkezi; yetişkin, çocuk ve ergenlerle bireysel ve Grup Psikoterapileri uygulamaktadır. Buna bağlı olarak toplumun her kesimine uygun psikolojik destek sağlaması nedeniyle en çok tercih edilen Bursa’da hizmet veren psikolog olması göze çarpan konular arasında yer almaktadır.

Temenos Psikoloji Merkezi’nden randevu almanın en kolay yolu paylaşılan iletişim bilgilerini kullanarak sizin için en uygun gün ve saati belirlemektir.  Yoğun çalışma saatleri nedeniyle randevularınızın ileriki tarihlere ertelenmemesi için en kısa zamanda alanında deneyimli ve  Bursa Klinik Psikologlardan randevu talebinde bulunarak kendinizin ve ailenizin yaşam kalitesini artırabilirsiniz.

Temenos Psikoloji Merkezi Seans Ücretleri

Bursa genelindeki psikolog seans ücretlerini uzmanın eğitim durumu, psikoterapi eğitimleri, deneyimi ve seans süresi belirlemektedir. Temenos Psikoloji Merkezi uzmanları, sunduğu kaliteli psikolojik danışmanlık hizmetini toplumun her kesimine ulaştırmaktadır. Ayrıca seans ücretleriyle de ulaşılabilir destek sağlayarak Bursa Halkı tarafından tercih edilen bir kurumdur.

Temenos Psikoloji Merkezi bünyesindeki psikologlar, uzmanlığı sırasında aldığı psikoterapi eğitimleri ve kazandığı deneyimleriyle, psikoterapi seanslarını sadece yüksek sosyoekonomik düzeydeki bireylere ulaştırılan bir tedavi seçeneği olmaktan çıkarmıştır. Böylece psikolojik danışmanlık hizmetlerini daha geniş bir kitleye ulaştırmayı başarmıştır. Bununla birlikte seans ücretleri ve uzmanlık alanları ile danışanlarıyla güvene dayalı bir ilişki kurmuştur.  Bursa halkının gönlünde yer etmiş ve tercih edilen bir kurum olmuştur.

Temenos Psikoloji Merkezi Psikologları İletişim

Temenos Psikoloji ekibinden randevu almak için psikoterapi seanslarında uygulanan teknikler ve çalışma alanları konusunda bilgi sahibi olmak son derecede önemlidir. Yaşadığınız problemlerle ilgili psikolojik destek almak istediğinizde tedavi süreciyle ilgili her an yüz yüze ve online görüşmeler için randevu tarihleri hakkında iletişim kurabilirsiniz. Öte yandan ne zaman psikolojik tedavinin başlanacağı ve seansların nasıl ilerleyeceği, konum bilgileri, seans ücretleri gibi konularda bilgi sahibi olabilmek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bursa’nın en iyi tavsiye edilen psikologlarından randevu almak için iletişime geçin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir